Не люблю, коли інформація недоступна одразу, але цей номер іноді знаходять чоловіки східної зовнішності й пишуть і телефонують мені посеред ночі. Бережіть себе і жінок, які вам дорогі 

Умови надання послуг

Будь ласка, прочитайте уважно ці Умови надання послуг, перед тим, як користуватися послугами сайту http://urkovalchuk.pp.ua/. Отримуючи доступ або використовуючи будь-яку частину сайту, ви погоджуєтеся з цими Умовами надання послуг. Якщо ви не згодні з усіма умовами даної угоди, то ви не можете отримати доступ до веб-сайту або використовувати будь-які його послуги.


Здійснюючи оплату на сайті, ви погоджуєтеся з даними Умовами. Якщо ви б хотіли обговорити будь-які з цих умов, будь ласка, напишіть нам листа на цю адресу перед здійсненням оплати: juliakoval4uk@gmail.com, 35350 смт. Квасилів, вул. Молодіжна, 44, кв. 70.


На цьому сайті ви можете замовити послуги з маркетинг-супроводу вашого бізнесу у юридичної особи ФОП Ковальчук Ю. О. Сайт юридичної особи розміщений на платформі tilda.cc.


Ціни на послуги ФОП Ковальчук Ю. О можуть бути змінені без попереднього повідомлення. ФОП Ковальчук Ю. О залишає за собою право змінити або припинити послуги (або будь-яку їх частину) без повідомлення в будь-який час. ФОП Ковальчук Ю. О не несе відповідальності перед Вами або іншою третьою стороною за будь-які зміни, зміни цін, призупинення або припинення надання послуг.


Оформлення послуги підтверджується після оплати на рахунок через сайт або у будь-який зручний спосіб: готівкою чи по перерахунку на банківський рахунок ФОП Ковальчук Ю. О.


У разі ненадання або неякісного надання послуг, клієнт має право на повне або часткове відшкодування вартості послуг.


Здійснюючи оплату послуг, Ви погоджуєтесь, що ваші дані будуть оброблені згідно нашої Політики конфіденційності.


Made on
Tilda