Не люблю, коли інформація недоступна одразу, але цей номер іноді знаходять чоловіки східної зовнішності й пишуть і телефонують мені посеред ночі. Бережіть себе і жінок, які вам дорогі 

Політика конфіденційності

Політика конфіденційності

1. Загальні положення

1.1. Ця Політика конфіденційності встановлює порядок отримання, зберігання, обробки, використання та розкриття персональних даних користувача. Персональні дані користувача отримує ФОП Ковальчук Ю. О., якій належить сайт http://urkovalchuk.pp.ua, від користувачів сайту при здійсненні оплати послуг, а також під час використання сайту http://urkovalchuk.pp.ua. Персональні дані користувача заповнюються Користувачем.

1.2. Для того щоб здійснювати оплату послуг на сайті та використовувати сайт http://urkovalchuk.pp.ua, Користувач повинен уважно ознайомитись з Даною Політикою конфіденційності та висловити свою повну згоду з її умовами шляхом заповнення наявних на сайті форм та анкет під якими міститься ремарка, що користувач погоджується із нашою Політикою конфіденційності.

1.3. Користувач не має права використовувати сайт http://urkovalchuk.pp.ua, якщо він не згоден з умовами Цієї Політики конфіденційності.

1.4. Вносячи свої персональні дані на сайті http://urkovalchuk.pp.ua, Користувач надає ФОП Ковальчук Ю. О. право отримувати, зберігати, обробляти, використовувати та розкривати персональні дані користувача на умовах Цієї Політики конфіденційності.

1.5. Ця Політика конфіденційності не регулює та ФОП Ковальчук Ю. О. не несе відповідальності за отримання, зберігання, обробку, використання та розкриття персональних даних користувача третім особам, що не перебувають у власності або під управлінням ФОП Ковальчук Ю. О. та фізичними особами, які не є працівниками ФОП Ковальчук Ю. О,, навіть якщо Користувач одержав доступ до сайтів, товарів або послуг цих осіб за допомогою Сайту http://urkovalchuk.pp.ua або розсилки.

1.7. Достатнім повідомленням Користувача про включення його персональних даних до бази даних "База даних користувачів сайту http://urkovalchuk.pp.ua" буде повідомлення, яке з'являється на сайті одразу після того, як Користувач вніс свої персональні дані.

2. Які особисті дані можуть збиратись

Ми збираємо особисту інформацію, а саме: ім'я, прізвище, по батькові, дату народження, контактні телефони, адресу електронної пошти. Також ми можемо збирати іншу інформацію:

  • Файли Cookies для того, щоб визначити браузер користувача та надати залежні від цього сервіси, наприклад, зберігання даних між відвідуваннями;

  • IP-адреса користувача, для того щоб показати рекламу та вести журнал активності Користувача;

  • інформацію про помилки роботи ресурсу, ініційовані Користувачем;

  • поведінка користувача на сайті;

  • Вся інформація збирається нами «як є» та не змінюється в процесі збору даних.

3. Як інформація про Вас буде використовуватись компанією. Ціль використання.

Ми можемо використовувати Ваше ім'я, прізвище, по батькові, дату народження, стать, сімейний стан, адресу електронної пошти, пароль для ідентифікації вас як користувача http://urkovalchuk.pp.ua.

Ми можемо використовувати вашу контактну інформацію в поштових розсилках, а саме повідомляти вас про нові можливості, акції та інші новини http://urkovalchuk.pp.ua. Користувач завжди може відмовитись від проведення розсилки за його контактною інформацією скориставшись кнопкою у розсилці, яку він отримує.

Інформація про Вас, в тому числі персональні дані, використовуються з метою забезпечення реалізації цивільно-правових відносин, податкових та відносин у сфері бухгалтерського обліку, виконання договірних зобов'язань з надання послуг. А також для ідентифікації клієнта як користувача сайту, з метою надання та пропозиції, послуг, обробки платежів, створення та реалізації бонусних програм, відправки комерційних пропозицій та інформації поштою, електронною поштою, пропозиції нових послуг, передачі будь-якої інформації, відмінної від предмета договору, проведення розрахункових операцій, надання звітності, ведення бухгалтерського та управлінського обліку, поліпшення якості надання послуг, надання сервісів сайту, розміщення інформації про клієнта на сайті власника бази персональних даних, створення та підтримка персональної сторінки клієнта на сайті власника.

4. Умови надання доступу до бази даних

Ми не передаємо персональні дані третім особам, за винятком випадків передбачених нижче. Користувач, погоджуючись з Даною Політикою Конфіденційності, надає право ФОП Ковальчук Ю. О. розкривати свої персональні дані третім сторонам, які надають ФОП Ковальчук Ю. О. послуги, зокрема, але не виключно, обробляють платежі, доставляють посилки. Треті сторони можуть використовувати призначену для користувача інформацію тільки в разі, якщо вони надають послуги ФОП Ковальчук Ю. О. та тільки ту інформацію, яка необхідна для надання послуги.

Також розкриття персональних даних без згоди Користувача або уповноваженої ним особи допускається у випадках, визначених законом, та лише в інтересах національної безпеки, економічного добробуту та прав людини, зокрема, але не виключно:

  • за обґрунтованими запитами державних органів, що мають право витребувати та отримувати такі дані;

  • в тому, випадку якщо, на думку Юидичної особи, Користувач порушує умови цієї Угоди та/або інших договорів та угод між Юридичною особою та Користувачем.

5. Як змінити/видалити цю інформацію або відмовитись від підписки

Користувачі в будь-який момент часу можуть змінити/видалити особисту інформацію або відмовитись від розписки, для цього достатньо скористатись звернутися з таким запитом до ФОП Ковальчук Ю. О. за контактним телефоном, е-мейлом або у інший доступний спосіб. Робота деяких можливостей http://urkovalchuk.pp.ua, для яких необхідна наявність інформації про користувача, може бути припинена з моменту зміни/видалення інформації.

Персональні дані Користувача зберігаються до моменту надсилання Користувачем запиту на їх видалення.

Достатнім сповіщенням Користувача про видалення чи іншу обробку персональних даних буде лист (інформація), спрямований на електронну пошту, вказану Користувачем.

6. Контактна адреса для бізнесу в разі виникнення питань

У разі виникнення питань, побажань, скарг щодо інформації, яку ви надаєте, будь ласка, звертайтесь за контактною адресою: juliakoval4uk@gmail.com, 35350 смт. Квасилів, вул. Молодіжна, 44, кв. 70..

Користувачу за письмовим запитом та за умови пред'явлення документа, що встановлює його особу та повноваження, може бути надана інформація про порядок отримання інформації про місцезнаходження бази даних.

7. Захист інформації, що збирається

Ми вживаємо всі розумні запобіжні заходи для захисту конфіденційності даних. Всі дані, які ми збираємо, зберігаються на одному або декількох носіях інформації та не можуть бути доступні за межами нашої корпоративної мережі. Тільки ті співробітники ФОП Ковальчук Ю. О., яким необхідно виконувати робочі функції, для яких потрібен доступ до особистої інформації користувачів, мають доступ до інформації про користувачів.8. Зміни в політиці конфіденційності.

Ми можемо змінити умови політики конфіденційності. В такому випадку ми замінимо версію документа на сторінці «Політика конфіденційності». Будь ласка, періодично переглядайте ці умови, щоб бути поінформованими про те, як ФОП Ковальчук Ю. О. на http://urkovalchuk.pp.ua захищає інформацію про користувачів.

ФОП Ковальчук Ю. О. не несе відповідальності за шкоду або збитки, яких зазнав Користувач або треті особи в результаті помилкового розуміння або нерозуміння умов Цієї Політики конфіденційності, інструкцій або вказівок про порядок використання Сайту, щодо порядку розміщення даних та інших технічних питань.

9. ДОДАТКОВІ УМОВИ.

У разі, якщо будь-яке положення Політики конфіденційності, включаючи будь-яку пропозицію, пункт або їх частину, визнається таким, що суперечить закону, або недійсним, це не вплине на інші положення, які не суперечать закону, вони залишаються в повній силі та є дійсними, а будь-яке недійсне положення, або положення, яке не може бути виконано, без подальших дій Сторін, вважається зміненим, виправленим в тій мірі, в якій це необхідно для забезпечення його дійсності та можливості виконання.

Користувач має права, передбачені Законом України «Про захист персональних даних» від 1 червня 2010 року №2297-VI.

Ця Політика конфіденційності поширюється на Користувача з моменту, коли під час використання сайту http://urkovalchuk.pp.ua він при передачі своїх Персональних даних погодився з умовами цієї Політики конфіденційності, та діє до тих пір, поки у ФОП Ковальчук Ю. О. зберігається будь-яка інформація про користувача, в тому числі й персональні дані.


Made on
Tilda